Z puberťačky dospělou přes 1 noc    
aneb
Jak mi rakovina milovaných osob změnila život a stále mění

Prošla jsem si svým těžkým obdobím a chci vám to touto cestou usnadnit. Už nemusíte hledat, zjišťovat, zkoušet
a snažit se vymotat se ze začarovaného kruhu.
Já jsem si tím vším prošla za vás. Zjistíte, že v tom nejste sami.

Co najdete v mém Ebooku

  • Zjistíte, jak si usnadnit i váš život.
  • Ujasníte si věci a uvědomíte si, že v tom nejste sami.
  • Nechám vás nahlédnout do mé 13. komnaty.
  • Podělím se s vámi o svůj příběh a předám vám své zkušenosti.
  • Zjistíte, jak zvládnout rakovinu milované osoby.

Zadejte níže do formuláře své jméno a email a získejte zdarma můj eBook Z puberťačky dospělou přes 1 noc aneb Jak mi rakovina milovaných osob změnila život a stále mění

A co o eBooku říkají první majitelé?

Ebook je hezky napsán. Jasně a přitom srozumitelně a dobře se čte. Zároveň zmiňuješ a nezastíráš bolest, kterou jsi prožívala a poskytuješ v celém ebooku cenné rady a útěchu. Prostě, že strach je lidský, že je těžké se vyrovnat s takovou nemocí, natož s nemocí, která může být smrtelná. Celý ebook má velký potenciál do budoucna a těším se na další tvůj ebook, přestože jsem rakovinu s nikým v rodině prožívat nemusela.

Veronika Hanzlíkováodborná poradkyně pro výživu a potraviny, www.veronikahanzlikova.cz

Ebook jsem si stáhla a přečetla, i když jsem trochu váhala, protože jsem si to také prožila. Díky tvému příběhu jsem si uvědomila spoustu věcí a k mému překvapení zjistila, že si to téma v sobě ještě musím trochu zpracovat. Určitě je to velká podpora pro lidi, kteří se v takové situaci ocitnou, i když jak píšeš, je to hodně individuální a záleží na mnoha faktorech a okolnostech. Děkuji za tvůj příběh.

Jitka Demartiniwww.viktoria-demartini.cz

Oceňuji Vaši odvahu psát o tomto citlivém tématu, napsaném s obrovskou autentičností. Věřím, že právě těm lidem, kteří prožívají podobnou zkušenost, pomůže, když si budou moci přečíst Váš příběh. Dodáváte jim odvahu a nový pohled na tuto náročnou situaci. Pomáháte jim vyznat se v jejich pocitech, ukazujete další možnosti, jak se s touto situací mohou "vypořádat".

Martina Aiwia